47 відгуків
"М-маркет" интернет-магазин
+380 (68) 772-20-92
+380 (50) 187-44-86

Годинник

Наручний годинник є не тільки приладом показує час, але і стильним виробом, що підкреслює статус власника. В даний час таких пристроїв представлено дуже велика кількість і підібрати найбільш підходящий конкретній людині буває досить важко. Тому, щоб полегшити вибір, варто ознайомитися з різновидами годин за деякими основними критеріями.
Механічні і кварцові годинники — в чому їх різниця?
На перший погляд може здатися, що кварцові і механічні годинники практично ні чим не відрізняються, але це зовсім не так. У першому випадку для забезпечення роботи годинникового механізму використовується мініатюрна батарея, захована під корпусом. Головною перевагою таких виробів є те, що їх немає необхідності щодня заводити.
У механічних годинниках в якості приводу встановлена спеціальна пружина, що змушує рухатися маятник. По суті, такі пристрої є класикою, і досить часто вони виглядають як ювелірні прикраси. Треба зазначити, що саме такі пристрої найчастіше набувають ділові люди, що піклуються про свій статус.
Ступінь вологозахисту — чи важливо це?
В залежності від того який корпус мають наручний годинник, вони розрізняються за ступенем вологозахищеністю, що є досить важливим показником якщо хронометр використовується постійно. За даним критерієм вироби поділяються на декілька категорій:
WR30 — годинник не постраждають від дрібних бризок води;
WR50 — з таким пристроєм можна спокійно плавати на поверхні водної гладі;
WR100 — таким годинах нестрашно пірнання на невелику глибину.
В процесі підбору приладу, котра відраховує час, варто звертати увагу і на такі параметри як матеріал корпуса і скла, колір, тип ремінця або браслета. Враховуючи всі вище наведені фактори можна підібрати годинник оптимальні для людини з будь-яким чином життя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner